Powszechny Spis Rolny 2020
Już dziś "Spiszmy się jak na rolników przystało" PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 września 2020 12:08
Zielona Góra - stolica polskiego kabaretu nie mogła inaczej rozpocząć Powszechnego Spisu Rolnego 2020! We współpracy z najzabawniejszymi Kabaretami Kabaret Ciach #PrzemyslawSaszaZejmo zachęcamy: Już dziś "Spiszmy się jak na rolników przystało!
Przypominamy, że PSR 2020 jest obowiązkowy, a każdy użytkownik gospodarstwa rolnego może spisać się samodzielnie przez Internet  https://spisrolny.gov.pl/ Zachęcamy do tej formy przekazania danych spisowych.
„Jeśli praca z Internetem zbyt mocno Cię stresuje zawsze możesz zadzwonić to niewiele kosztuje”  Skorzystaj z infolinii (22 279 99 99) i spisz się w ten sposób przez telefon.
„Spiszmy się tak raz na dziesięć lat. Spiszmy się, by o nas wiedział świat”- Przed wypełnieniem formularza, w jego trakcie i po wypełnieniu obowiązku spisowego zapraszamy do obejrzenia teledysku „Spiszmy się” – gwarantujemy dobrą zabawę, poprawę humoru na cały dzień, jak również garść cennych informacji dot. #PSR2020
 
Powszechny Spis Rolny 2020 PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 września 2020 10:44

Spis rolny już 1 września br.

Przypominamy, że od 1 września br. rozpoczyna się Powszechny Spis Rolny.
spisrJest to największe badanie statystyczne dotyczące rolnictwa. Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju.

Udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich gospodarstw rolnych prowadzących działalność rolniczą.

Podstawową formą jest samospis internetowy. W przypadku braku takiej możliwości spisu można dokonać w Urzędzie Miejskim (na specjalnie wyznaczonym do tego celu komputerze) lub dzwoniąc na nr tel.: (68) 3884022.

Z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy sami nie dokonają spisu, skontaktuje się rachmistrz osobiście lub telefonicznie.

Na terenie Gminy Bytom Odrzański będzie pracował jeden rachmistrz terenowy, który rozpocznie pracę 1 października br. (we wrześniu można spisać się samodzielnie przez internet – od 1 września lub przez infolinię – od 15 września).

Użytkownik gospodarstwa rolnego przed przeprowadzeniem przez rachmistrza spisowego wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego może zweryfikować tożsamość tego rachmistrza przez kontakt telefoniczny lub osobisty z gminnym lub wojewódzkim biurem spisowym.

Spis rolny potrwa do 30 listopada 2020 r.

Podstawowym źródłem informacji o Powszechnym Spisie Rolnym 2020 jest strona internetowa spisrolny.gov.pl. Warto też na bieżąco śledzić stronę internetową Gminy Bytom Odrzański i konto społecznościowe (Facebook).

 

 
1 września rozpoczynamy Powszechny Spis Rolny 2020 PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 17 sierpnia 2020 14:06
1 września rozpoczynamy Powszechny Spis Rolny 2020‼️
Już dzisiaj uruchomiliśmy INFOLINIĘ SPISOWĄ ☎️, na której, aż do zakończenia spisu 30 listopada, będzie można m.in. uzyskać wszelkie informacje na temat #PSR2020 oraz sprawdzić tożsamość rachmistrzów.
Od 1 września dostępny będzie również kanał dający możliwość spisania się przez telefon.
 
W jaki sposób można wziąć udział w Spisie Rolnym? PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 04 sierpnia 2020 12:02
Czy wiesz w jaki sposób będzie można wziąć udział w Powszechnym Spisie Rolnym 2020⁉️
Spisz się poprzez specjalną interaktywną aplikację, która umożliwi dokonanie SAMOSPISU internetowego. </td>
</tr></table>
<span class= 
Powszechny Spis Rolny 2020 coraz bliżej PDF Drukuj Email
Urząd Miejski
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 23 lipca 2020 15:01
Powszechny Spis Rolny 2020 coraz bliżej‼️ Dowiedz się o nim więcej‼️
Zastanawiasz się po co przeprowadzamy spis rolny? To badanie, w którym zbieramy i aktualizujemy dane statystyczne dotyczące gospodarstw rolnych. Dzięki temu będziemy mogli dokładnie scharakteryzować polskie rolnictwo. Uzyskamy #statystyki dotyczące m.in.
- produkcji ekologicznej, ☘️
- rodzaju użytkowanych gruntów,
- powierzchni zasiewów według upraw,
- powierzchni nawadnianej,</td>
</tr></table>
<span class= 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2